Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Koşullarınızı karşı tarafa empoze etmeye çalışmanızın olumsuz geri dönüşleri olabilir. Bu uyarımı dikkate almamanız, gergin ortamlara davetiye çıkartacaktır benden söylemesi Niobe’ce.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Ekim 2013)
İlişkilerinizde hareketlenme gözleyebileceğiniz aktif bir gün. Desteklenmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve bunu paylaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Şimdiye kadar merak duymadığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün, araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Ekim 2013)
Kartınız Felaket... Eğlenceli ruhunuzla girdiğiniz her yeri aydınlatan, çekiciliği olan birisiniz. Ancak sevgilinizle sıkıntılar yaşayarak kendinizi hapis etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Ekim 2013)
Aileden baskı gördüğünüzü, üzerinizde otorite kurulmaya çalışıldığını hissedebilirsiniz. Zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışıyorlarsa, reddetmenin mantıksal bir yöntemi mutlaka vardır. Dürtüsel, yıkıcı tepkilerden kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Gereksiz yere kendinizi hırpalayabilir, kuşku ve korkularınızı büyütebilirsiniz. Biraz sağduyulu hareket ederek geçmişin izlerinden kurtulmaya çalışın. Aşırı yorgunlukların sağlığınızı zorlama riskini düşünerek dinlenmeye özen göstermelisiniz. Hizmet edilmesi gereken yardım çalışmalarında yeterince çaba gösterecek, fedakarlıkta bulunacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Ekim 2013)
Bugün zihinsel aktivitenizden işinizde faydalanabileceğiniz görülüyor. Ay bu gün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Ekim 2013)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Ekim 2013)
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olabilirsiniz. Bir miktar dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Ekim 2013)
Çevresel şartlar zaman zaman elinizi kolunuzu bağlayabilir. Bununla birlikte karamsarlığa kapılmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141985 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed