Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Karşılaşacağınız fırstları anında değerlendirin. Fazla düşünürseniz fırsatları kaçırırsınız. Daha çok maddi değerler taşıyan konuları ön plana alacaksınız. Maddi konularla ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız hemen harekete geçmenizde fayda var. Çalıştığınız alandaki bütün imkanları keşfetmek, kendinizi göstermek ve başkalarına düşüncelerinizi aktarmak isteyeceksiniz. Fakat düşüncelerinizi başkalarına zorla kabul ettirmek gibi bir tutuma girerseniz olumsuzluklarla karşılaşmanız kaçınılmaz olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Aldığınız güzel haberleri kutlamak isteyecek, bunun şerefine kadeh kaldıracaksınız. Herşey tam istediğiniz gibi gelişecek. Kararsızlıkta kaldığınız konular birer birer çözüme ulaşacak. Yalnızca biraz aktif olmanız ve atılgan davranmanız gerekiyor. Resmi bir dairede faydalı konuşmalar yapacak, bu şekilde kafanızdaki bulanıklıkları daha da netleştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
AŞK: Talipleriniz artacak amakalbi dolu olanlar için zorlu günsayılabilir. Çünkü rakiplerinizçoğalabilir ve onunla aranızıbozmaya kalkışabilirler. Gün boyumoraliniz bozulacağa benziyor.PARA: Kendinizi şans oyunlarınabağlayarak mali sıkıntı yaratabilirsiniz. Bakmaklayükümlü olduğunuz kişileri göz ardı etmeyin.SAĞLIK: Tatil planları yaparak gece hayatınadüşkün hale geldiniz. Böylece sağlığınızı hiçesayarak gününüzü yorgun ve bitkin geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Cebinizdeki parayı değerlendirmek istiyorsunuz. Bir sürü fikriniz var mutlaka ama bugün herhangi bir maddi atılım yapmak için uygun değil. Yeni ve yaratıcı gibi görünen tekliflere karşı tedbirli olun. Ucunda kaybetme riski olduğunu unutmayın. Ruhsal konulara odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Güne başlarken finans konuları önceliğiniz olabilir. Ancak ilerleyen saatlerde ortaklar ve bankalarla daha ilgili olacaksınız. Ortaklarınızla yapacağınız sohbetler sayesinde ilişkileriniz güçlenecek. Hatta yeni yatırımlar yönünde karar alınabilir. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bankalara yolunuz düşebilir. Arada ufak harcamalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
İşinizi seviyor ama işyerindeki gruplaşmalardan olumsuz etkileniyorsunuz. Ãœstelik siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bu olaya kayıtsız kalamıyorsunuz, zaten doğru olanı da bu değil mi? Bu olayın üstüne gitmeye devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Para konularında insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olabiliyorsunuz. Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak. Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Bazı arkadaşlarınızdaki uzaklaşmanın nedenleri o kadar da anlaşılmaz değil.İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed