Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Belli işlere “evet” ya da “hayır” demeden önce kendi kendinize daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Zira, yanlış bir karar durumunda zaman ve enerjiniz olmadık işlerle uğraşarak geçebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Bugün alacağınız bazı haberler ve yaşayacağınız beklenmedik gelişmeler sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Gün içinde bazı dostlarınızla görüşebilir onlardan yardım görebilirsiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmanız için uygun bir gün olmayabilir. Bu yüzden kafanızdaki bazı planları gerçekleştirmek için biraz daha bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
BUGÜN biraz rahatlayacaksınız. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu, lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Bugün bir para mevzu gündeme gelirse net rakamlarla konuşulmasını sağlayın. İhtimaller üzerine ve belirsizlikler içeren bir işe girişmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Paranın geri döneceğinden emin olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Hayatın keyifli yanları sizi oldukça mutlu ediyor. Biraz kendi istekleriniz peşinden koşarak daha dulu zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde romantik duygular öne çıkarken paylaşımlarınızdan huzur duyacaksınız. Gün ortasından sonra şartlar değişecek. İş ortamında verimli olmanız gereken işleri ele almanız gerekecek. Hafta sonu günlük işler sizin için yorucu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Mesleki yeterliliğiniz, çalışma azminiz ve moral durumunuz duruma hakim, işlerinizi yoluna koyabilmeniz için sadece zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz ve beklediğiniz gelişmelerde gecikmelerin olabileceği bir gündesiniz. Bu konuda sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed