Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Eylül 2013)
Maddi dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bütçe yapmanız da fayda var. Ancak, önümüzdeki birkaç gün maddi maddi açıdan rahatlama sağlayacak gelişmelere de gebe. Umarım haklı çıkarım Niobe’ce!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Eylül 2013)
Yeni karalar alacağınız ve hayatınızdaki bir çok konuyu yeniden gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Eylül 2013)
Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Size fayda sağlayan dostlarınız sayesinde karşı cinsle tanışma fırsatı yakalayarak güçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Eylül 2013)
Yapıcı konuşmalarınızla çatışan bir grubu sakinleştirip enerjilerini doğru hedefe yöneltmeleri için destek olabilirsiniz. Planlama eksiklerini gidermeden harekete geçme ve yetenekleri ispatlama çabasını bastırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Eylül 2013)
Artık ikili ilişkilerde başlayan heyecanlı şartlara odaklısınız. İlişkisi olmayanlar için ani değişiklikler ön plana çıkmakta. Arkadaşlıkların yeni ilişkiye dönüşmesi de söz konusu olabilir. Ortaklaşa işlerde ise daha farklı beklentiler içinde olabilirsiniz. Ancak dışsal koşullar tek başına ilerlemenizi zorlaştırmakta. Diplomatik beceriniz sorunları aşma şansı getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Eylül 2013)
İş yaşamınızda hayal gücünüzün oldukça iyi çalışması orjinal bazı fikirler üretmenize katkıda bulunacaktır. Yeni girişimlerde bulunmak yada yeni projeleri değerlendirmek sizin için oldukça zevkli olacaktır. Son derece enerjiksiniz ve bu enerjinizi sonuna kadar kullanmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Eylül 2013)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Eylül 2013)
Maddi olarak kendinizi rahat etkiler altında hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle kişisel zevklerinizi tatmine yönelik harcamalar yapabileceksiniz. Katılacağınız çeşitli aktiviteler ve etkinliklerde sizin için bazı harcamalara neden olabilecektir. Bu anlamda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Eylül 2013)
Duygusal açıdan kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve yaptığınız her şeyden zevk almayı başaracaksınız. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışacaktır ve zihinsel üretkenliğinizi ortaya koyabileceğiniz işlerde başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141956 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed