Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2017)
İlişkilerde fazla verici olduğunuz ve karşılık göremediğiniz konulardaki sorunlarınızı büyütmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Bugün kesin karara bağladığınız bir konuda bugün yine tereddüde düşeceksiniz. Herkesin görüşlerini bu kadar ciddiye almayın. Özellikle bir arkadaşınızla yapacağınız konuşmadan çok etkilenecek ve işiniz hakkında yeni kararlar vermek durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Günün çoğunluğu içinde bulunduğunuz kapalı ruh halinden çıkarmak zor olacak sizi. Aslında bırakın bugün bazı şeylerde örtülü kalsın. Akşam saatleri ise çok daha zinde, kendinden emin ve eğlenceye susamış bir havanız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2017)
İşle ilgili sorumluluklar size bası yapmakta. Bu günlerde sağlık problemleriniz öne çıkarken, gereken dikkati göstermekte zorlanabilirsiniz. Biraz dinlenmeli, işle ilgili planlarınızı yeniden tasarlamalısınız. En azından tamamlanması gereken konular ele alabilirsiniz. Yaratıcı yanlarınızı çalışma sisteminize eklemek oldukça başarılı sonuçlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2017)
İşyerinizdeki üzücü bir olayın etkisinden hala kurtulamadınız. Sizi hiç karşı koyamayacağınız bir biçimde içine alacak yeni gelişmeler var. Henüz habersizsiniz. Sizin böyle bir gelişmeye dünden hazır olduğunuz varsayılıyor. Böyle de bir dezavantaj içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Asla ödeyemeyeceğinizi düşündüğünüz büyük bir ödemeyi vaktinde yaptınız. Bu sizi çok rahatlattı. Genel olarak iyi bir durumdasınız. Bu günlerde bir satın alma olayında büyük bir harcamanız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2017)
Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler, bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanızı gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed