Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sorunlarınızı çözümlemek için gösterdiğiniz çabalarınız yetmeyebilir. Bu günlerde sadece kendi kafanıza ve kendi yargılarınıza güvenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Politik davranırsanız sorunlu bir olayı önlemeyi başarabilirsiniz. Her ne kadar kısıtlayıcı etkiler altındaysanız da durum o kadar ümitsiz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Hitap yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sözünü kanıtlıyorsunuz. İş hayatınız hayatınızda bunun artısını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün sizden direkt size hizmeti dokunmayacak bazı işlerle uğraşmanız istenebilir. Eşinizin sosyal çevresiyle ilgili bir konuda sizden isteyeceği desteği de karşılıksız bırakmayın. Yatırımlarınız sonuç verebilir bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Tamamlanması gereken işler, yakın çevrenizle, özellikle ev hayatınızla ilgili meşgul olunması gereken konular var. Bazı bitiş ve sonlanmalar yaşadığınız bu dönem eldeki kaynaklar daha çok önemsenmeli. Yatırım odaklı planlarınız akıcı ilerleyebilir. Bir yere yerleşmekle alakalı sorunlar ise artık geri planda kalıyor. Eğitsek konular hayatınıza hareket ve sorumluluk getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor. Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek olumlu bir imaj sahibi gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kolay üstlendiğiniz bir sorumluluk, ilerde sizi zorlayabilir. Bu sorumluluğu devretmek için henüz zamanınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144549 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed