Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Ani sağlık sorunlarına karşı bugün daha fazla dikkatli olmalısınız. Gündelik yaşamınızda birden ortaya çıkan sağlık sorunları programınızı son anda iptal etmenize neden olabilir. Ancak şu ana kadar görmezden geldiğiniz durumlar sağlığınızı tehdit eder hale geldiğinde her şey için geç kalınmış olabilir. Bunu yaşamak istemiyorsanız gerekli kontrolleri zamanında yaptırmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Bugün oldukça aktif ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Mesleğinizle ilgili yeni projeler gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal ilişkinizde gündeme gelen bir konu hakkında önemli düşünceleriniz var. Çevrenizde gelişen olaylara bugün soğukkanlı yaklaşmalısınız, gelişmeler yüzünüzü güldürecek şekilde olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Bazı konularda karar vermek zorunda kalabilir ve değer yargılarınızda zorlanabilirsiniz. Yeni kaynakların arayışı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Farklı meslek kollarında insanlarla sıkça bir araya gelerek yeni şeyler öğrenmeniz bilgi dağarcığınızı ve genel kültürünüzü geliştiririyor. Aile içindeki ufak tefek tartışmaları abartarak bir sorun haline geterme huyunuzdan vazgeçin. Çünkü bu tüm aile fertlerini rahatsız ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2022)
İş hayatınızda bazı aksaklıklar gününüzü zehir edebilir. Ulaşımla yada teknik konularla ilgili olan bu aksaklıklar yüzünden bazı işlerinizi yerine getirmekte zorlukla yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önemli olacaktır ancak beklentileriniz dışında bazı harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunamak için doğru bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Eski bir dostunuzun yurtdışında yaşıyor olması onu gözden çıkartmanızı gerektirmiyor. Bu akşam çalacak olan telefonunuz arkadaşınızın sizi son araması olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed