Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz. Olabilecekleri en mantıklı şekilde tahmin etmeye çalışmalı ve hazırlıklarınızı yapmalısınız. Uyanık davrandığınız takdirde başkalarından önce davranmış olursunuz. Özellikle birlikte olduğunuz insanın sizi önemsemez tavırları olabilir. İhmal edildiğinizi hatta sudan şeyler çin atlatıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın ailesi sorun olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün bağımsızlık duygusu ile hareket edeceksiniz. Günlük hayatınızın rutinliğini bozmak için çeşitli çareler arayacaksınız. Karşınızdaki insanlarla diyalog kurmakta zorlanacaksınız. Düşünce dağınıklığı yaşayacaksınız. Beklediğiniz haberin gecikmesi, sevdiğiniz insanlarla iletişim kuramamanız yüzünden mutsuz bir geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Duyduğunuz cümlelerde hep anlamaramayın. Çünkü insanlar her zamangerekli cümleler kurmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Çok güvendiğiniz bazı kişiler ihanet edip sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatı-nız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bugün işe dair konularda öne çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle anlaşmalarla ilgili önemli gelişmeler gözüküyor. Zekanızı göstermeniz gereken koşullar var. En önemlisi işlerinizi sonuca bağlamak için uzlaşma sağlamanız gerektiğini unutmayın. Karşıtlıkları tırmandıracak gereksiz söylemlerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, baştan kayıpla başlayacağınızı düşünmeniz biraz aceleci bir yargı. Arkadaşlarınızla yapmaya çalıştığınız işbirliği, istediğiniz ölçüde söz sahibi olmanıza başka nedenlerle elverişli görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Parayla ilişkiniz, çevrenize yarar getiriyor. Aşırı sorumluluklar, sizin sürekli bir para krizi içinde olmanızın asıl nedeni gibi. Fakat bu sorumlulukları seviyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2022)
Bir yakınınız onu ihmal ediyorsunuz diye size sitem edebilir. Kendinizi savunmak yerine onun taleplerini yerine getirmeniz daha doğru olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed