Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Olayları izlemekten vazgeçmeli, eğer başarılı olmak ya da ilerlemek istiyorsanız katılımcı olmalı ya da uygulamaya geçmelisiniz. Günlük rutininizde değişiklikler yapabilir, fark edilmenizi sağlayacak işlerle ön plana çıkabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygularımız, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, ev, aile, ülke başlıklı konular, manevi duygularımızla ilgili başlıklar iki gün için ön planda. Romantik etkiler, aşk hayatını canlandıran durumlar söz konusu olabilir. Yaratıcılığımız yüksek ve sanatsal, estetik başlıklı konular ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgilenebilir ve kendimizi gösterebiliriz. Ancak, kendimizi doğru ifade etmekte zorlanabiliriz veya karşı tarafı anlamamız daha zor olabilir bugün de. Hayalperest yaklaşımlardan veya hayalperest kişilerden uzak duralım. Jüpiter ve Pluton arasındaki olumlu açı ise, gelecek vaat eden girişimlerde bulunabilir, tecrübeli, önem verdiğimiz veya makam sahibi kişilerden akıl ya da destek alabiliriz. Finansal başlıklı konular, muhasebe yapmak, pratik uygulamalarda en ince detayı dahi hesaplamak ve önemli toplantılar ve görüşmeler için uygun açılar altındayız. Askıda kalmış veya uzun zamandır çözülemeyen konuları çözmek ya da önemsediğimiz konularda ilerlememizi sağlayacak kişi, kaynak veya koşulları bulmak için de güzel bir etkidir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Önümüzdeki günler içinde bir özleminizi gidereceğiniz yolculuğunuz var. Bugün soğukkanlılığınız, biraz hesapçı davranışları daha net yakalamanızı sağlayabilir. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli olacak. Takıntılarınızla tartışmalar çıkartabilir, ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde neticeler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Eşiniz bazen çıkışları ve tepkileriylesizi şaşırtabiliyor. Bugün de hazırlıksızyakalanabilirsiniz. Bununilişkinize canlılık kattığını unutmayın.Eğer bir iş ortaklığı gündemde isesürpriz bir aşamaya gelebilirsiniz. Bağlantılarkonusunda şanslısınız. Verim almaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda ortaklaşa çalışmalar yapabileceğiniz ve çeşitli anlaşma noktalarına varabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak öncelikle çeşitli tartışmalar ve fikir ayrılıkları gündeme gelecektir. Ancak bugün bu konulara yoğunlaşarak sorunlarınızın üzerine kararlılıkla gidebileceksiniz. Bazı gerilimler yaşamanıza rağmen işiniz konusunda aktif olmanız ve enerjinizin önemli bir kısmını işinize yönlendirmeniz olumlu sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Bugün aşırı duygusal davranmaktan ve ani tepkilerde bulunmaktan kaçınmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed