Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sürüncemede kalmış bazı işleriniz ve ihmal ettiğiniz bazı kimseler gündeminizi oluşturacak. Özellikle yapmanız gereken işleriniz sizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak yoracak. Akşam saatlerinde bir süredir görüşemediğiniz dostlarınızla görüşebilir ve onlarla bazı konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
SEVGİLİNİZLE iyi vakit geçirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda güzel gelişmeler var. Kararsızlıklar yaşayabilir ve işten uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Birlikte çalıştığınız kişiler, kendinizi ortaya koymadığınız takdirde size farkında olmadan zarar verebilirler. Sağlığınızla ilgili belirsiz şikayetler sizi endişelendirecek. Aslında hak ettiğiniz parayı almak için verdiğiniz mücadele sizde güvensizlik yaratacak. Çok konuşup az paylaştığınız bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ay burcunuzda ilerliyor ve size güven veriyor. Kişiliğinizi öne çıkarabileceğiniz etkilerle güne başlıyorsunuz. Planlarınızı yeniden gözden geçirme faydalı olabilir. Zira başlangıçlar yapmak konusunda bazı beklemeler içindesiniz. İş hayatında aldığınız sorumluluklar ise baskı yaratıyor. Yarın kendinizi daha girişken ve kararlı adımlar atarken bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş ortamınızda yeni metotlarla karşılaşabileceğiniz ve bunları en iyi şekilde uygulamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızın yardım teklifini geri çevirmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yeni konulara ilgi duyacağınız bir dönem. Bu ilginin özellikle birinde göstereceğiniz aşırılıklar, sonradan pişmanlıklar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed