Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Gizli söylemler bugün sosyal yaşamınızda sizleri zor durumda bırakabilir. Bazı konularda gerçeği söylemek yerine farklı şekillerde konuyu saptırmanız, siz iyilikle yaptığınız halde başınızı ağrıtacak noktaya gelebilir. Bunu yaşamamak için gerçeği olduğu gibi çarpıtmadan anlatmanız hem doğru anlaşılmanıza hem de karşı tarafın doğru anlamasına yardımcı olacaktır. Bu ikisi arasındaki ince çizgiyi öğreniyor olmanız sizi daha farkındalıklı bireyler yapacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmelisiniz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz. Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorununuz var. Aldığınız uyarılar, size yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Moral depolamaya çalışıyorsunuz. Sevdiklerinizden ayrılmak hoşunuza gitmese de tatile ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Yapıcı konuşmalarınızla çatışan bir grubu sakinleştirip enerjilerini doğru hedefe yöneltmeleri için destek olabilirsiniz. Planlama eksiklerini gidermeden harekete geçme ve yetenekleri ispatlama çabasını bastırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Yaşam sevinciniz ve sizi besleyen yeni hobiler sayesinde iyimsersiniz. Sevgi ilişkilerinizde kendinizi ifade edebilmek, daha paylaşımcı olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili çok yeni gelişmeler sizi mutlu etmeye yetecektir. Biraz sosyal ortamlarda bulunmak, kuracağınız ilişkilere öncelik vermek gerekebilir. Çok çalışıp az kazanacağınız bu dönem tutumlu olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2021)
İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Dolu, dolu çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler, kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Maddi konularda yeni fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz ve bu fikirlerinizi en kısa zamandan uygulamak isteyeceksiniz. Elinizdeki maddi imkanları olumlu olarak değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Daha sabırlı ve anlamaya hazır yaklaşımlara yönelmelisiniz. Bir ilişkinizdeki beğenmediğiniz mesafeyi, bu şekilde belli bir düzeye getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed