Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün zihinsel faaliyetlerinizin oldukça yüksek olacağı bir gün. Zihninizin berrak olması bugün ikili ilişkilerinizde çok önemli rol oynayacak. Çevrenizdeki insanları rahatlıkla etkileyebileceğiniz bugün bazı önemli kararlar da alabilirsiniz. Yakın çevrenizden birinin sorunları bugün başınızı ağrıtabilir. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: İnancınızdan gelen derinsevgi ve merhamet duygularıylabugün partnerinizi kırmakistemiyorsunuz. Geçmişinizdesize yapmış olduğu bir çokiyiliklerin bugün karşılığınıverirken mutlusunuz.PARA: İş yerinizdeki tüm arkadaşlarınızlauzlaşmadan yanasınız. Grup çalışmalarında sizemali destek verecek arkadaşlarınız var.SAĞLIK: Kendi iç dünyanızda çelişki içindeolmanız zihinsel olarak sizi fazlasıyla yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Çok güvendiğiniz insanlar bile siziyarı yolda bırakabilir. Onun için siztedbiri elden bırakmadan büyükprojelerinizi gerçekleştirmek içindaima yedek kadroyu yakınınızda bulundurun.Uzun zamandır sakin olan aşk hayatınız renkleniyor.İşinizdeki sorunları çabuk atlatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün hızlı bir haftaya başlıyorsunuz. İş ortamında sizi bağlayan ve hizmet etmeye zorlayan konular olabilir. Şimdiden uzunca sürecek bu şartları planlamalısınız. Tamamlanması zorunlu konular, detaylar karşısında dikkatli olmanız gerekecek. Dağılabilecek enerjiniz sağlık temalarına dikkat çekecektir. Yorgunluklara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Önemli bir karar verme durumuyla yüz yüze gelebilirsiniz. Artılarını, eksilerini birlikte değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed