Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sosyal hayatınızda gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ev ve iş yaşantınızda büyük bir yoğunluk yaşıyorsunuz. Yakınlarınızın maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz ama onları arayacak kadar da boş zaman bulamamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız yargılama... Düşünceleriniz konusunda özellikle de aile büyükleriniz tarafından çok yargılandığınızı iyi biliyorsunuz. Bu yüzden de grev yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sağlık, düzen ve temizlik konularına özen gösterebileceğiniz bir gün. Evde yeni bir düzenleme yapmak, dekoratif değişimler yaratmak için uygun. İş ortamında da aile sıcaklığını yaratarak daha verimli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkiler ya da evlilik hayatınızda sizi zorlayan gelişmeler öne çıkıyor. Yenilenmelerin getirdiği heyecana rağmen ani değişiklikler sizi zorlayabilir. Ortaklıklarda ise ortaya çıkacak ani öneriler sizi temkinli olmaya zorlayacak. Yavaş ancak kendi haklarınızı korumak yolu ile uzlaşı içinde olmalısınız. Eğitim çalışmalarınızda ise harekete geçirici yenilenmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız. Başarınızın karşılığını manevi olarak görmeye devam edeceksiniz. Maddi açıdan ise, yine sabrınız istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu gün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Yakın çevrenize maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Duygusal konularda daha net, kararlı olmalısınız. Ufukta görünen mutlu günler size yalnızca bir adım uzaklıkta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed