Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Burcunuzu terk eden Mars maddi alanlarda, biraz da olsa rahatlamanız anlamına gelebilir. Önümüzdeki 6 hafta boyunca parasal konular ön plana çıkıyor. Çalışmalar maddi konularda yoğunlaşabilir. Enerjinin doğru kullanılması maddi kazançlara yanlış kullanılmasıysa, maddi kayıplara neden olabilir. O yüzden yavaş ve dikkatli hareket edilmeli.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Sağlam adımlar atmaya kararlısınız. Bugünler istikrar günleriniz olabilir. Görev ve sorumluluk bilinciniz, yeni yükümlülükler üstlenmeye eğilimli. Bu yükümlülüklerin üzerine sağlam donelerle gitmeniz gerekecek. Gün içinde küçük bir toplantı, beklemediğiniz ölçüde büyük anlamlar taşıyabilir. Bu toplantıda özgüveninizi diri tutmanız yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Aşk yaşamınızda hareketlilikolmasına rağmen baskılarnedeniyle mutluluğuntadına varamıyorsunuz.Kaçamaktan uzak kalın. Aksihalde evli olanların başıderde girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün istediğiniz şartları sağlamak için uygun değil. Sürekli bir değişim içindesiniz. Tepkileriniz süregelen şartlarınızı olumsuz etkiliyor. Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Duygusal hayatınızda da bir başlayıp bir biten ilişkiler moralinizi bozabilir. İşinize konsatre olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Aileyi ve eve yönelik konuları içine alan sorunlarla ilgilisiniz. Özellikle taşınma ya da, güvenliğe ilişkin konular sizde baskı yaratabilir. Yakınlarla ilişkilerde daha yapıcı olmalı, kendi kendinize kalmanız için fırsat yaratmalısınız. Akşam saatlerinden sonra kendi istediğiniz şeylerle ilgilenebilirsiniz. Duygusal ilişkilerin yoğunluk kazanabileceği keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Ãœstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Parasal konularda durgun bir gün geçireceksiniz ve zaman zaman sıkıntılı anlar da yaşayabileceksiniz. Kendinize yeni parasal kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün küçük ihmallerin, büyük sorunlar yarattığını göreceksiniz. Kırılan kalplerin tamir edilmesinin zor olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed