Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Siz bir kadınsanız karşı cinsten eski bir dostunuzu aramanız gerekiyor. Yanlış kararlar almaya uygun bir dönemde olduğunuzu da bilmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evliyseniz eşinizle ilgili olaylar bugün sizi fazlasıyla işgal edebilir. Aslında bunlar olumsuz şeyler değil Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı bunalımları olabilir ve bu da size yansıyabilir. Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz. Bilinçaltınızda kendine güvensizlik duyguları olabilir. Bazı kimselerden canınızı sıkan şeylerin hesabını sorabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugün genel olarak rahat ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızdan birinin yardım isteğine olumlu cevap verebilir, gün içinde onun işlerinin bir kısmı ile meşgul olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmakta zorlanacağınız bugün sakin ve sıradan geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
AŞK: Ayrı özellikleri olan amabirbirinden vazgeçmeyençiftsiniz. Kendinize ve onun ruhsağlığına zarar verdiğinizinfarkında mısınız? Ya onunisteklerine cevap verin ya daonun hayatından çıkıp gidin.PARA: Her konuda patavatsızca sözler sarfediyorsunuz. Karşınızdaki kişiler ilk şaşkınlığınıatlatınca sizinle olan iş anlaşmalarını bozabilirler.SAĞLIK: Uzunca bir seyahate çıkarak aklınızıdağıtabilirsiniz. Sorunlarınızı halletmiş olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Yatırımsal ve sigorta içerikli konularda acele karar vermemek en doğrusu olur. En hızlı ve en çok avantaj sağlıyor gibi görünenden ziyade uzun vadede en fazla güvenilir olana rağbet etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugün kariyer ve sorumluluklar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İş hayatınıza dair görevlerinizin üstesinden kolayca gelebileceksiniz. Hedeflerinizle ilgili kafanız çok net. Kararlı adımlarla ilerliyorsunuz. Yalnız öğlen civarı önemli görüşmeler yapmamaya dikkat edin. Öğleden sonra fırsatlar açısından çok açık olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
İş yaşamınızın rahatsızlıkları çok yakında bitebilir. Tersliklerden kendinizi aklama çabanız bu süreci uzatabilir. Birkaç kişi aranızda büyükçe bir işin tartışması içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Geliriniz aslında fena değil ama para eriyor. Bir kaç küçük ek gelir sizi destekleyecek. Şans oyunlarına hiç girmeyin. Para kaybedebilirsiniz. Bunun yerine yatırımlara devam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bazı olumsuz özelliklerinizi ısrarla korumaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed