Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Karşı cins ilişkileri açısından başarılı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız arkadaşlık ve romantizm seviyesindedir. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları da engelleyecektir. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Sosyal konular, arkadaşlıklar gün içinde fazlasıyla vurgulanmakta. Bugünü yalnız geçirmemeli ve yaptığınız yenilikleri başkaları ile paylaşmalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Önünüzde değişik denenmemiş alternatifler var. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. İçinizdeki sesi dinleyin. Sezgilerinize daha çok önem verin. Yabancı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
AŞK: İlginç fikirler üreterek karşıcinse ters düşebilirsiniz. Oysa aşkhayatınız oldukça hareketligörünüyor. Onunla sağladığınızbirlikteliği bozmayın.PARA: Zor zahmet mevki sahibioldunuz. Ama utangaç veçekingen tavırlarınızla ne kadar donanımlıolduğunuzu yansıtmakta güçlük çekiyorsunuz.SAĞLIK: Bakıldığında esnek bir fiziğe sahipolduğunuz görülüyor. Ama su size zarar verebilir.Bugün derin sulardan uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Bugün genel olarak dağılma ve organize olamama riskiniz mevcut. Her şeyi oluruna bırakma olayını fazla abartmayın. Öncelikle siz elinizden gelen her ne ise onu yapmalısınız. Halsizlik durumunda dinlenmeyi ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Sizi bağlayan ve fedakarlık yapmaya zorlayan şartlar var. İçinize kapanmamalı, üstesinden gelebileceğiniz konulara odaklanmalısınız. Öncelikle geçmişe ait alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekecek. Bu dönem hayatı gerçekçi algılamanız ve sorumluluk almanız çok işinize yarayacaktır. İçinizdeki sese daha fazla kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Çevrenizde bazı değişimler ve siz bu değişikliklere ayak uyduramayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma şansınız olacaktır ancak bu konuda dikkatli davranmalı ve ayrıntılara özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Para konularında bilgili kimselerin yardımına ihtiyaç duyacağınız bir gündesiniz. Bugün yatırım konularında bu kişilerden fikir alabilirsiniz. Akşam saatlerinde beklemediğiniz yüklü bir masrafa girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2022)
Sevdiğiniz iki arkadaşınızın bir çıkmaza doğru giden dostlukları sizi üzüyor. Yalnız hakemliğinizde pek de tarafsız görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed