Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Özel yaşamınızı ilgilendiren maddi konular kafanızı karıştırıyor. Farklı yatırımlar veya gelir arttırıcı gayretler içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişiyle yapacağınız konuşmalar doğru seçimleri yapmanıza yardım edebilir. Romantizm sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendiriyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akşam saatlerinden itibaren Ay boşlukta. Dolayısıyla, önemsediğimiz işleri bu saate kadar halletmemizde fayda var. Ardından isteksizlikler veya kararsızlıklar söz konusu olabilir. Oysa gün boyu enerjik ve motiveyiz. Kendimizi ve yaratıcılığımızı en iyi şekilde ortaya koyabilir ve değişik şeyler deneyebilir veya deneyimleme şansı bulabiliriz. Günlük aktiviteler ve ilişkiler açısından ivme yakalayacağımız bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Mantıklı birisiniz, ama duygusallıkla davrandığınız da çok oluyor. İlişkide olduğunuz insanlar üzerinde biraz yaptırım gibi algılanan etkileriniz olabiliyor.Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizden yakındıkları kadar da yararlandıklarını görüyor ve bu özelliklerinizle ilgili eleştirilerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Kartınız Şüphe... Kaybetmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Özellikle de partnerinizi... Size olan ilgisini yeniden kendinize çekebilmek için daha bakımlı olmanız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Sizi eğlendiren ve huzur veren insanlara özel bir ilgi ve hayranlık duyabilirsiniz. Ancak bu durum ileride sizi duygusal karmaşaya itebilir. Tercihlerinizin kalıcı ve ileriye dönük olmasında fayda var. Son zamanlardaki lüks harcamalarınız nedeniyle bütçeniz büyük oranda açık vermeye başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Maddi durumunuzla ilgili yeni gelişmeler var. Artık daha sağlam kaynaklar elde etmek adına iş hayatına yönelik adımlar atacaksınız. Sizi kısıtlayabilecek ortaklaşa işler ise beraberinde yeni kazançlar da getirecek. Ödemelerinizi dengelemek, son dönemde yapılan gereksiz harcamaları telafi etmek gerekebilir. Her açıdan tedbirli olmanız gereken bir süreç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Bugünlerde çok sevineceğiniz bir görüşme isteği alacaksınız. Bu görüşme, sizi gerginlik olarak yaşadığınız bir sorundan kurtarabilir. Başarılarınız uzun zaman sürecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Hayatınıza yeni giren biri sizi etkiliyor ama buna rağmen sizi rahatsız eden bir yanı var. Onu tanımak için kendinize biraz daha zaman tanıyın. Çalışma hayatındaki titiz karakteriniz sizi bazen itici yapabiliyor. Bundan şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün bazı uyarılar almanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Fıratçı olduğunuz söylenemez. Fırsatçılık ve ilkesizlik arasında dengeler kurulabilir. Şansınızı fazla zorladığınız bir konuda, bugünlerde geri adım atmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2021)
İnsanların size her söylediklerini önemsiyorsunuz. Bu yüzden de stresli günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed