Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Evinizi ilgilendiren bazı konulara nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor veya kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Ancak, öylesine bir seçim yapılabilecek zamanlarda değilsiniz bilginize.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Bugün kendinizi günün ilk saatlerinde mutsuz hissedeceksiniz. Bazı işlerinizin ters gittiğini görmek sizi üzecek. Kendinizi pek çok konuda çaresiz hissedeceksiniz. Bazı gerçekçi kaygılarınız olacak. Ancak günün ilerleyen saatlerinde yakınlarınız size sıkıldığınız konularda yardımcı olacaklar. Onlarla birlikte olup sorunlarınızı çözmek sizi rahatlatacak ve geleceğe daha umutlu bakmaya başlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Kartınız Hata... Burçlar kuşağının içinde uyumlu ve sanata yatkın ancak sıkça yön değiştiren biri olduğunuz biliniyor. Bugün biraz politik davranmanızda fayda var bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Bağlarınızdan özgürleşmek ihtiyacı duyduğunuz bir dönemdesiniz. “Buna vesile olabilecek bir tartışma çıksa da sebeplensem” demeye kalkmayın. Sizi rahatsız eden konuları konuşup çözmek uzun ama kalıcı yöntem olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Ay'ın Balık burcuna geçmesi size duygusal hassasiyet katabilir. Bu yüzden iş yerinizdeki programınız bugün size daha yorucu gelebilir. Çabuk strese girebilirsiniz. Eğer varsa strese bağlı hastalıklarınız gün içinde canınızı sıkabilir. Birlikte çalıştığınız insanların sıkıntılarını da sahiplenen veya bunlardan çabuk etkilenen bir eğiliminiz olabilir. Sakinleşmeye gayret göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Çalıştığınız ortamda iş ilişkileriniz karşılıklı güven çerçevesinde yürüyor. Anlayamadığınız veya yetiştiremediğiniz konularda arkadaşlarınız size yardımcı oluyor. Siz de bu iyilikleri istismar etmeden daha öz verili çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Parasal konularda çok hesaplı olduğunuz halde “kaz gelecek yerden tavuğu esirgeyeceksiniz” geliri çok olacak bir yatırımdan kaçacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2022)
Duygusal ilişkilerinizde yakıcı duyguların etkisinde kalmamalı daha sakin olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed