Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Belli girişimlerinizi ilerletmek için zorlanmış önerileri ve teklifleri ciddiye almanızda fayda var. Sezgilerinize bu alanda güvenebilirsinizYükselen burcunuzu okumayı unutmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Size çok iyi niyetlerle dostluk gösteren birini nedense sürekli itiyorsunuz. Bu kişi sonunda sizinle ilgili yanlış bilgiler aldığına inanacak. Bu ilişkiyi iyi değerlendiremiyorsunuz. Sadece, size cazip gelen insanlarla dostluk geliştirmek gibi bir yanlışınız var. Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Kartınız Hata... Burçlar kuşağının içinde uyumlu ve sanata yatkın ancak sıkça yön değiştiren biri olduğunuz biliniyor. Bugün biraz politik davranmanızda fayda var bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Cömertliğiniz sayesinde başkalarına destek olacak ve onların ilerlemelerini sağlayacaksınız. Yaşam şevkiniz her geçen gün artıyor. Çevrenizdeki yardıma muhtaç kişilere destekleriniz takdirle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Ãœzerinizde baskı kuran duygusal paylaşımlar sizi çaresi bırakabilir. Oysaki şartları yumuşatmak ve duygusal ilişkileri yapıcı hale getirmek mümkün. Gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Ancak yatırım konularında bazı riskler var. Spekülatif düşünmemeli, akılcı adımlar atmalısınız. Bu alanda yapacağınız yeni anlaşmalar için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Henüz sırasının gelmediğini düşündüğünüz oluşumun etrafında sabırsızlıklar var. İradeniz, hakimiyetini kaybedebilir. İlişkilerde duyarlılığı çok ön planda tutmanız gereken bir döneminizdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Hisseli paralarla ilgili hareketlenmeler var. Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed