Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Evde kalmak yerine arkadaş ziyaretlerine eğilmenin daha iyi olacağı bir gün. Aksi takdirde ev ahalisinin şikayetleri ve artan talepleriyle başa çıkmanız zor olabilir. Kısıtlayıcı iş ve pozisyonlardan çok size keyif veren aktivitelere zaman ayırmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Keyfiniz son derece yerinde ancak aklınızda bazı şüpheler var. Özellikle partnerinizle alakalı olan bu şüpheler arada keyfinizi kaçırıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Birlikte çalıştığınız kişiler, kendinizi ortaya koymadığınız takdirde size farkında olmadan zarar verebilirler. Sağlığınızla ilgili belirsiz şikayetler sizi endişelendirecek. Aslında hak ettiğiniz parayı almak için verdiğiniz mücadele sizde güvensizlik yaratacak. Çok konuşup az paylaştığınız bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Rekabet ve mücadele gerektiren durumlar içine girebilirsiniz. Gizli rakipleriniz konusunda uyanık olmanız gerekiyor. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemeli ve ilişkilerinizde iletişimi kuvvetlendirmelisiniz. Olayları ve kişileri kontrolünüz altına almak yerine olumlu etkinize ve becerilerinize güvenmek daha faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Mesleki yeterliliğinizi başka bir yerde kullanma düşünceniz var. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yaşayacağınız bir gelişme bu düşüncenizi erteletecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2022)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Sıkıntıları geride bırakıyorsunuz. Ama yine de sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2022)
Geçmişe ait konular birden gündeme gelebilir ve sizi bir miktar şaşırtabilir. Daha objektif olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed