Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Hatırlayın, başka taraflarda işler kötü giderken insanın her zaman yaslanabileceği sağlam duvar, yakın dostlarıdır. Siz de işinizdeki yakın dostlarınızın varlığını unutmuş gibisiniz. Onlarla yarışacağınıza destek olup yardım etseniz, bir zamanlar bundan da zevk aldığınızı hatırlayacak ve aynı duruma düştüğünüzde kendinizi güvende hissettirecek dostlarınızı tekrar kazanacaksınız. Finans kontrolünü elden kaçırmayın. Başkasını etkilemek için alış veriş yapmak hiç de akıl karı değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Ev ve diğer sosyallikleriniz arasında yerine oturtamadığınız dengeler, ilişkilerinizde yeni tartışmalar başlatma eğiliminde. Bu konularda tercihler yapma durumunda değilsiniz. Kültür, eğitim gibi konularda duyarlı olabileceğiniz bir gün. Kendinizle birlikte geliştirme gereği duyduğunuz inanlara ısrarcı yaklaşımlarınız, ters etkiler bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Son derece güçlü ve sevecen yapınız aşk ilişkilerinizi kolaylaştırıyor. Sizinle birlikte yaşam sürmek isteyen kişiler gerçekten çok şanslı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Çevrenizde sizi sürekli izleyen biri var. Ancak ona güven vermediğiniz için size ilgisini belli etmekten yana değil. İşinizle ilgili birçok kişiden olumlu destek alıyorsunuz. Para konusunda savruksunuz. Bu durum cömert olmanızdan kaynaklanıyor. Yaşamınızdaki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Ay burcunuzda size keyifli ancak temkinli olmanız gereken şartlar sunuyor. Kendinizi yaratıcı biçimde ortaya koyarken, duygusal açıdan yorucu etkiler altında olacaksınız. Daha fazla önem taşıyan kişisel konularınızı planlamalı, hayatın getirdiği sorumluluklar karşısında yapıcı olmalısınız. İkili ilişkilerde yaşanabilecek karşıtlıklara daha geniş bir persfektiften bakılmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek. Belli bir zamandır düşmüş olan iş hacminizi, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İş yaşantınızda yapmayı düşündüğünüz bazı ataklar sizi erken umutlandırıyor. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız, sandığınız kadar yeni düşüncelerinize bağlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Kendi içinize dönme eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz. Ancak sevdiklerinize karşı çok kapalı olmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed