Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Venüs ve Uranüs'ün bugün kavuşum yapacak olması sizleri ilişkilerinizde ya da kariyerinizde aniden kararlar verme noktasına getirebilir. Yönetici gezegeniniz olan ve şaşırtıcı etkilerle dolu Uranüs'le yapacağı açı radikal değişim ve kararlara açık olduğunuzu net bir şekilde göstermektedir. Kim bilir belki bugün aşık olabilirsiniz belki de çok istediğiniz o işten aranabilirsiniz. Bekleyin ve görün derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2021)
İlerleyen saatlerde kendinizi, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde, bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız, size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir.Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber, bir kutlama nedeni de olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugün kimseyle çok fazla tartışmayacaksınız.Bu insanların gözünde sevimligörünmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugün birlikte plan yapalım diye teklifte bulunduğunuz tüm kapılar sebepsiz yere kapanabilir. Ya da keyif almadığınız birlikteliklerde keyif yaratmakta da zorlanabilirsiniz. İki kişinin olduğu yerde huzursuzluk söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Kafanız ve duygularınız oldukça karışık. Belirsizlik içeren pek çok konu yüzünden yanlış kararlar alma riskiniz var. Özellikle ilişkilerde engeller yaşadığınız bu süreci temkinli geçirmelisiniz. Başkalarına yararlı olabileceğiniz konular öne çıkarken, çok şey yapabilirsiniz. İş hayatında süren baskılar sizi duygusal olarak yoracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugünü grup çalışmaları ve arkadaş çevrenizle beraber geçirebilirsiniz. İleriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek faydalı olabilir. Hiç hesapta olmayan gelişmeler günlük düzeninizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız bazı kararların sonuçları sizin için olumsuz olabilecektir. Bugün maddi konularda yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed