Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
Mesaj vermek, ön plana çıkmak, belli işleri başlatmak veya tamamlamak ya da iletişim ağınızı geliştirmek için doğru zamandasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Eylül 2013)
Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Bazı olumlu etkilenmeler, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir. Yakınlarınızdan biri sizin için şu sıralar daha anlamlı hale gelecek. Sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Eylül 2013)
AŞK: Karşınızdaki kişinin nesöyleyeceği veya nedüşündüğünü önemsemiyorsürekli kendinizdenbahsediyorsunuz. Aşkı damacera gibi görüyorsunuz. İkiliilişkiden bugünlerde uzak durun.İŞ: Varsa harcıyor, yoksa çok üzülmüyorsunuz.Kendinizi para konusunda çabuk toparlamasebebiniz de bu. Sürekli çalışmanız güzel.SAĞLIK: Bugünlerde kendinize enerji yükleyiphayatın tadını çıkarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Eylül 2013)
Çevre değişikliği iyi gelebilir. Sabah yolun bir kısmını yürüyerek, gideceğiniz yere varmanız ve daha önce fark etmediğiniz detayları görmeye çalışmanız, merak edip araştıran taze bir zihinle güne devam etmenizi sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Eylül 2013)
Seyahat planlarınızı hayata geçirmek, eğitsel temalarla daha yakından ilgilenmek gerekecek. Bu konuda daha kararlı olmanız ve akademik düzeyde yeni planlar yapmanız söz konusu. Yurt dışı işlerin yönetilmesi, yeni kişilerle geliştireceğiniz işbirliği olumlu sonuçlar getirebilir. İlişkiler ve ortaklaşa işlerinizde ise yaşanacak yenilenmelere olumlu gözlerle bakılbilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Eylül 2013)
Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu, bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Eylül 2013)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Eylül 2013)
Bugün ailenizden birilerinin maddi sıkışıklığına çare olacaksınız. Onlara maddi yardımda bulunacaksınız. Bu arada yaptığınız parasal yatırımlarla ilgiliHoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Eylül 2013)
Yakında tanık olacağınız bir olayla canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara yakıştıramayacaksınız. Tavır alma biçiminiz çok önem taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141971 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed