Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayacaksınız. Onlarla aranızda bir konu üzerine gergin bir ortam oluşacak ve bu gergin ortamı politik yaklaşımlarınızla yumuşatmanız mümkünken tam tersi ateşe körükle gideceksiniz. Çok hareketli bir dönemdesiniz. İş hayatınız oldukça yoğun ve bazı konularda tercih durumundasınız. Bu ruh hali sonucu bugün bir öfke patlaması yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
YENİ başlangıçlar yapmak isteyebilir, bu yönde düşünceler geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi açıklamadan önce, onları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün eğer birilerinden bilgi ve deneyim anlamında destek alacaksanız,bunların doğru kişiler olduğundan emin olmaya çalışın.Gözünüzde büyüttüğünüz kişiye bel bağlarsanız sizi kendi doğrularıyla yanlış yönlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ãœzerinizde baskı kuran duygusal paylaşımlar sizi çaresi bırakabilir. Oysaki şartları yumuşatmak ve duygusal ilişkileri yapıcı hale getirmek mümkün. Gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Ancak yatırım konularında bazı riskler var. Spekülatif düşünmemeli, akılcı adımlar atmalısınız. Bu alanda yapacağınız yeni anlaşmalar için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yeni bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde iş hayatınız size bazı şaşkınlıklar sunabilir. Birkaç kişi olarak başladığınız bir atılımda sizi yalnızlıklar bekliyor. Cesaretli adımlarla bundan karlı da çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugünlerde elinize ekstra paralar geçebilir. Fakat gerektiği şekilde değerlendiremeyeceksiniz. Yeni gelişmeler ve yeni düşünceler, sizi daha kontrollü davranmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler, bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanızı gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed