Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Özellikle üzerinde durulması gereken konular, problemler veya uyuşmazlık yaşanan durumlar varsa, bugün bu konuların üzerine gitmek yagına körükle gitmek anlamına gelecektir. Tartışmalardan uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Dost çevrenizde yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Bugünlerdeki duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Yaşamınızın her alanındaki ilişkileriniz bu tür beklentiler içinde. Çok yakında, özel bir sorununuzda kısa süre de olsa çaresizlikler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Sabrınız ve azminiz sayesinde mesleğinizde yavaş yavaş ilerliyorsunuz. Çevrenizde hayranlık uyandıran birisiniz. Tanımadığınız kişiler bile size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Artık kendi istediğiniz yönde kararlar almaktasınız. Pek çok konuda kendinizi ortaya koyacak, ortaya çıkan akıcı şansları kullanacaksınız. Yaratıcı alanda yapmak istediğiniz her şey yenilik içerecektir. Sevdiklerinizle ilgili gelişmeler ise size moral vermekte. Aşk hayatınızda oldukça dingin ve yapıcı zamanlar yaşamanız size huzur verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Zor bir iş günü sizi bekliyor. İşinizle ilgili bir haksızlıkla karşılaşmaktan çekiniyorsunuz ama bu konuda bir şeyler yapmaktan kaçınmayacağınızı biliyorsunuz. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler sizi harekete geçiriyor. Maddi açıdan yeni fırsatlar yakalayabilir, kişisel gelirinizi artırıcı uğraşlarda bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Kasım 2021)
Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Atacağınız adımlara. söyleyeceğiniz sözlere dikkat etmeniz gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed