Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır. Şanızın bu konuda yapacağı pek fazla bir şek yok. yani fırsatları yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor. Bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz. Ama sonuçta oldukça iyi başarılar elde edeceksiniz. Bu devre daha çok iş ve mesleki yönde verimli geçecektir. Bu gün, daha duyarsız olmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bunun da bir çözüm olmayacağını hatırlatmalıyım.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Kendinizi oldukça yalnız hissediyorsunuz. Aslında çevrenizde bir çok insan var. Fakat bu insanların pek azı dostluklarıyla sizi tatmin edebiliyor. Siz her zaman daha fazlasını istiyorsunuz. Bu şekilde düşünmeye devam edersiniz mutsuz olmanız kaçınılmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2021)
AŞK: Bugün aşk yaşamınızıciddiye almaya başladınız.Ortalarda evlilikten söz edenlerolacaktır. Bu sözlere ılımlıyaklaşıyor gibisiniz. Flörthalindesiniz. Aşkta şansınızıkendiniz yarattınız.PARA: Adalet ve yargı işlerinizde bir takımgelişmeler olacak. Bu arada iş bağlantılarınız işgündeminize bomba gibi düşecek.SAĞLIK: Sosyal hayatınız nedeniyle alkol sorunuortaya çıkabilir. Böbrek problemleriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Eşiniz bazen çıkışları ve tepkileriylesizi şaşırtabiliyor. Bugün de hazırlıksızyakalanabilirsiniz. Bununilişkinize canlılık kattığını unutmayın.Eğer bir iş ortaklığı gündemde isesürpriz bir aşamaya gelebilirsiniz. Bağlantılarkonusunda şanslısınız. Verim almaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Ãœzerinizde baskı kuran duygusal paylaşımlar sizi çaresi bırakabilir. Oysaki şartları yumuşatmak ve duygusal ilişkileri yapıcı hale getirmek mümkün. Gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Ancak yatırım konularında bazı riskler var. Spekülatif düşünmemeli, akılcı adımlar atmalısınız. Bu alanda yapacağınız yeni anlaşmalar için uygun bir dönem değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Günün ilk yarısını sakin ve düşüncelerinizi kendinize saklayarak geçireceksiniz. Çevrenizi gözlemleme yeteneğiniz ve sezgileriniz oldukça olumlu olacaktır. İşinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve geleceğe ilişkin kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle yeni düşünceler geliştirme şansınız olacaktır. Ancak aceleci hareket etmekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Parasal konularda durgun bir gün geçireceksiniz ve zaman zaman sıkıntılı anlar da yaşayabileceksiniz. Kendinize yeni parasal kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2021)
Bazı ayrıştırmalar size yarar getirecek. Kendinizle ilgili planlarınız, başkalarının çıkarlarıyla çok yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed