Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Karşı karşıya kalabileceğiniz tartışmalardan veya mücadele ortamlarından başarıyla çıkmanın anahtarı bilgi sahibi olmak. Bu hafta sonu, güvendiğiniz kişilerle vakit geçirmeye ihtiyacınız olacak. Stresli veya riskli ortamlardan uzak kalmanızda ve ufak tefek sakarlıklara karşı acele hareket etmemenizde fayda var. Tartışmalara girmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Altından kalkamayacağımız işlere soyunmamalı, tutamayacağımız sözler vermemeliyiz. Fazla ısrarcı, iddiacı veya baskıcı olmak sorun yaratabilir veya bu tipte kişilerle uğraşabiliriz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde problemler yaşanabilir. Artan talepleri olan veya kötü niyetli kişilere dikkat edelim. Güç mücadeleleri ve finansal alanlarda dikkat gerektiriyor birkaç gün boyunca. Saldırgan tutumların artığı zaman dilimi başlıyor bugünden itibaren. Öğleden sonra daha rahat hareket edebiliriz, rahatlayabiliriz, ama yine risk almaktan ve kendimize risk teşkil ettiğini düşündüğümüz kişilerden kaçınalım ve ilişkilerde dengeyi sağlamak adına politik olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Bugün birlikte olduğunuz insanları tatlı dilinizle kolayca etkileyecek isteklerinizi onlara sanki kendilerinin de istekleriymiş gibi güzelce kabul ettireceksiniz. Ancak dilinizin ifade ettiklerini hareketlerinizle de göstermelisiniz. Tembelliğiniz ve özgürlüğünüze aşırı bağlılığınız bu olumlu etkiyi kısa sürede götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Sevgilinizin ağzından çıkan her söze sitem ediyor onu huzursuz ediyorsunuz. Düşünün ve hareketlenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Tanımadığınız kişilerle ortak yapacağınız işler, yurt dışı ve yabancı dil konulu meselelerde işleriniz yolunda gidecek. Ancak günün ikinci yarısında beklediğiniz bilgiler, kararlarınızı etkileyecek ve yanıltıcı nitelikte gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Yeni kararlar ve yatırıma odaklı planlar peşindesiniz. Ancak beklentilerde gerçekçi olmanız gerek. Yeni bir borçlanma planı yapmak yerine, sizi kısıtlayan gelişmelere göz atılmalı. Eşin para durumu ya da geçmişten gelen ödemeler sıkıntı kaynağı olabilir. Ortaya çıkan masraflar ve ortak bütçenin toparlanması yönünde adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2022)
İş konusunda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimi sizin için can sıkıcı olabilir ve duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Yöneticilik ve organizasyon yeteneklerinizi iyi kullanmalısınız. Yeni girişimler için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Parasal konularda bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu sizin açınızdan doğru bir karar olacaktır fakat iyi düşündükten sonra harekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2022)
Hakketmeyen ilişkilere de çok anlamlar yüklemekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed