Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Düşünceleriniz her zamankinden daha sağlıklı, bugün plan yapma ve yapabilme gücüne sahipsiniz, organizasyon kaabiliyetiniz iyi. Sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir. İnsanlarla olan görüşmeleriniz ve arkadaşlarınız gerek sohbetleri, gerekse sorunları sizi başka şeyle ilgilenemeyecek kadar işgal edebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Çevrenizde gelişen olaylar sizi çok etkileyecek. Bir iş organizasyonunun başında olacaksınız. Bu size moral ve öz güven verecek. Dışarıya karşı ne kadar dengeli davranışlar sergilemeye çalışsanız da iç dünyanızdaki karışıklık devam edecek. Ailenizle aranızda süregelen sorunları halletmek için fırsat bulabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Sıkıntılı bir gün. Fakat günün sonunda her şey düzelecek. Sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Partnerinizin zaman zaman kaprisolarak gördüğünüz tavırlarını anlamayaçalışabilirsiniz. Her şeye rağmenilişkinizi ayakta tutma çabalarınız,heyecanınızı diri tutuyor. İşinizde yolundagitmeyen şeyler var. Şansınızı fazla zorlamaklahiçbir şey elde edemezsiniz. Biraz sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Özel ilişkinizde uyumu ve dengeyi yakaladığınız bir gün olabilir. Özellikle kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyabildiğiniz zaman. Bugün yakın çevrenizden başlayarak tüm ilişkilerinizde sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Tabi ki alacağınız bazı tepkiler istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak anlayışlı bir yaklaşımda bulunursanız fikirlerini değiştirmeniz mümkün alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2021)
İş yaşantınızda bugünlerde değerlendirilmeye değer fırsatlar üst üste gelebilir. Bugün yapacağınız küçük bir toplantı sizi yeniden umutlandırıp önünüzü yeniden görmenizi sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Giderlerinizi bir sınırda tutma niyetleriniz, daha tartışılmaz kararları gerektiriyor. Maddi konulara ağırlığınızı koyma isteğinize, aile içindeki karşı çıkışlar kalıcı soruna dönüşmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2021)
Ailenizden birisine karşı edeceğiniz düşüncesiz bir söz ev içinde gerginliklere yol açabilir. Gerektiğinde özür dilemeyi bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed