Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Gündelik hayatınıza canlılık verecek bir takım girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ufak bir seyahat, kısa bir sahil yürüyüşü ya da alışveriş yapabilirsiniz. Fakat bütçeyi kontrol altına almanızda fayda var; zira ödemelerinizde zorlanabilirsiniz. Bu doğrultuda size destek olacak güvenilir arkadaşlara ihtiyacınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Aile ilişkilerinizde çözülmeyi bekleyen birtakım sorunlara uzak duruşunuz, size itibar kaybettirebilir. Bazı yaklaşımları ödün vermek gibi ele alıyor, büyük yanılgılara giriyorsunuz. Kafanızı meşgul edip bugünlerde basiretinizi bağlayan bir oluşum, sürpriz sapmalar gösterebilir. Bu konuda sürprizlere hazırlıklı olmanız, bu oluşumu belirlemenizi kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Mantıklı davrandığınız süreç içinde maddi yönden toparlanacaksınız. Başkaları da sizden akıl alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Yarım kalan bir aşk hesaplaşması size manevi olarak zarar verebilir. Ancak ona artık bu ilişkiye bir son verdiğinizi açıklamalısınız. İşinizle ilgili yapacağınız anlaşmalardan kârlı çıkacaksınız. Sağlığınız iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
İlişkilerin ve ortaklıkların getirdiği maddi sorumluluklar dikkat çekiyor. Özellikle finansal bir konuda anlaşma yapmakta önemli riskler olabilir. Zira başkalarının alacağı riskler sizin kaynaklarınızı zorlayacaktır. Ortaklaşa işlerin getirdiği paylaşımlar üzerinden de bazı sorunlar yaşamaktasınız. Desteklerin kısıtlı olacağı bu dönem eldekilerin dikkatli kullanılması gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Kişisel gelirinizi arttıracak yeni fırsatlar yakalayacaksınız bugün. Yeni yatırımlara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2023)
Sağlığınızla ilgili olmadık şüpheleriniz var. Hastalık hastası olma konusunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Kendinizi dinlemeyi bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed