Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Önümüzdeki birkaç gün keskin zekânız ön planda Sevgili Teraziler. Aklınıza pek çok parlak fikir gelebilir. Yaratıcılığınızı kullanmak için ideal günlerdesiniz.  
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Akşam saatlerinde güzel haberler alacaksınız, hareketli bir gece ve umutlu bir sabahınız var. Arkadaş ilişkilerinizdeki bir hoşluk, direk sizinle ilgili olmasa da, bugünlerde sizi de mutlu edecek. Uzak bir yakınınız olmasına karşın, çok sevdiğiniz birinin karmaşık sağlık sorunları sizi üzüyor. Onunla ortak yakınlarınızı, bu konuda fazla soğukkanlı buluyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Kartınız Anahtar... Ev ortamında bir hayli şefkatli tam bir anaç kişilik içindesiniz. Bu durumda çevrenizden de saygı duyulan kişisiniz. Kendinizi ailenize adamanız taktir ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Farklı meslek kollarındaki insanlarla sıkça bir araya gelmeniz bilgi dağarcığınızın ve genel kültürünüzün gelişiminde faydalı oluyor. Yakın akrabalarınıza hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. İşinizdeki olumsuzluklar sona eriyor. Maddi birikimlerinizi değerlendirin, sağlam yatırımlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi dikkat çekici kılmakta. Artık kişisel konularınızın üzerinde kararlı biçimde durabilirsiniz. Yeni başlangıçlarınız ise size çok farklı sorumluluklar getirecektir. İş hayatında artan tempoya rağmen yaratıcı yanlarınızla istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olumlu yenilenmeler size farklı kapılar açacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2023)
İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız. Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Son günlerde artan kaygılarınıza karşın, kısa vadede maddi bir problem gözükmüyor. Ertelemek zorunda kaldığınız özel harcamalarınız için ufukta görünen yeni umutlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2023)
Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. Alacağınız kararların sonuçları sizin için öenmli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed