Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Eğer kendine hata yapmak için gereken izni vermezsen gelişmen mümkün olmayacaktır. Önemli olan hata yapmamak değildir. Hatalardan ders alarak ilerlemektir. Eğer bunu başarabilirsen yaşamın özüne erişecek ve yaşadığın her günden daha keyif alır bir hale geleceksin. Fazla kontrollü olma. Bazen de yaşamın akışına bırak kendini.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Yoksa haklı bile olsanız karşınızdakiler size kırılacak, daha çok yalnız kalacaksınız. Bugün de beklediğiniz haberi alamayacaksınız. Öğleden sonra bir davet alacaksınız . Dost toplantılarından sıkılsanız bile konuşmak sizi rahatlatıyor. Sizden yaşça büyük bir insanın aklı başında konuşmaları ile biraz sakin bir gece geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
AŞK: Sevdiğiniz kişiye gözüpekdavranıyorsunuz. Ancak onunbazı gizemli davranışlarınıgörmüyorsunuz. Gelişigüzelkararlar almayın. Tüm benliğinizleonu elde etme gayreti içindesiniz.PARA: Ara verdiğiniz kârlıyatırımlarınıza bugün birileri ön ayak olarak tekrarbaşlamanıza yardımcı olabilir. Fakat dış ülkebağlantıları size göre değil. Daha gerçekçi olun.SAĞLIK: Bazı yakınlarınızın rahatsızlığınıduyduğunuzda ziyaretinizi esirgiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınızda az da olsa hareketlilik var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Duygusal açıdan sizi hırpalayan etkiler söz konusu. Biraz kendinizi korumaya çalışmalı ve geçmişle ilgili konuları yeniden gözden geçirmelisiniz. Eldeki işleri toparlamak adına daha fazla emek vermeniz gerekebilir. Hazırlık yaptığınız bu dönem sizi meşgul eden parasal konuları ciddiye almakta fayda var. İş temposunun getirdiği sorumluluklar öne çıkmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Gün içinde hiç aksatmadan çalışmanıza rağmen geç saatlere kadar takılmak, sizi yeni yöntem arayışlarına sevk edecek. Gelişen problemleriniz bazı görüşmelerinize ivme kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Daha iddiasız bir tarzla, her şey yolunda gidebilir. Kazancınız size yetiyor, gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara ihtiyaç duyuyorsunuz gibi görünmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2022)
Ãœstünde uzun süredir düşündüğünüz, ama harekete geçemediğiniz problemler çok daha ön plana gelebilir. Sabırlı olun ve karamsarlıktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed