Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Eylül 2013)
Ekstra sorumluluklar alabilir ve çevrenizdeki kişileri performansınızla etkileyebilirsiniz. Heyecan verici görüşmeler(iş ya da aşk) söz konusu olabilir. Seyahat planları yapmak ya da dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebileceğiniz günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Eylül 2013)
Bugün aileniz içinde beklenmedik gelişmeler olacak. Sakladığınız bir sırrınızın açığa çıkması ile onlardan tahmininizden çok fazla tepki alacaksınız. Birkaç gün onlardan uzaklaşmalı ve çevre değiştirmelisiniz. Bu arada ailenizle ilişkilerinizi yeniden yoluna koymak için ciddi kararlar almalısınız. Bu sorunlarınızı çözebilirseniz aşk hayatınızda da umulmadık güzellikler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Eylül 2013)
Sanki başkalarının kölesi gibi yaşıyor kendi isteklerinizden ödün veriyorsunuz. Geniş çevreniz olması sebebi ile başınız hep kalabalık olacak. Bu aklınızı karıştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Eylül 2013)
Dışarıda geçirdiğiniz zaman ve işleri ön planda tutuşunuz sizden daha fazla ilgi alaka bekleyen ailenizin sert tepkisine neden olabilir. Özleniyor olmak ne kadar güzel. Bu açıdan bakarsanız tepkinin nedenini anlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Eylül 2013)
Yeni organizasyonlar ve takım çalışmaları günü aktif geçireceğinizi gösteriyor. Yeni destekler alabileceğiniz gibi, daha farklı bir program yapma şansınız var. Sosyal sorumluluk projelerinin getirdiği sorumluluklar fazladan zaman alacaktır. Arkadaşlarla bir arada olacağınız, sosyal ilişkileri canlandırabilirsiniz. Yeni olanaklara yakın durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Eylül 2013)
Çok çalışıyorsunuz ama bir türlü istediğiniz sonuca ulaşamıyorsunuz. Bu konuda hep başkalarını suçlayacağınıza gözlerinizi kendinize çevirin. Yaptığınız işlere başkalarının sahip çıkmasına sessiz kalmayın
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Eylül 2013)
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Eylül 2013)
Bazı alacaklarınızı tahsil edebildiğiniz için siz de borçlarınızı ödemeye başladınız. Eliniz çok açık ve sizden borç isteyene karşı fazlaca merhametlisiniz. Bunun kötü sonuçlarını daha önce yaşadınız. Aynı hataya düşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Eylül 2013)
Kendinizi yanlış anlaşılmış hissedebilirsiniz. Daha dikkatli olmakta fayda var. Karşınızdakini daha fazla dinlemelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142262 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed