Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Aile içi ilişkilerde duygusallığınızı abartmamanız gerekiyor. Bu ilişkilerde sizi etki altına alan yaklaşımlar, bu ilişkilerdeki bağınızı biraz daha sıkmaya yönelik. Zamanlama konularında gösterebileceğiniz eksiklikler, yeni oluşturmayı düşündüğünüz ilişkilerde kötü başlangıçların nedeni olabilir. Daha sabırlı yaklaşımlar içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Meditasyon... Sürekli ailenizi düşünerek kendinize vakit ayırmıyorsunuz. Birçok davet almanıza rağmen eğlenceleri reddediyorsunuz. Sosyalleşmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Maddi konulara verdiğiniz değer ve hesapçı tutum sizi bile rahatsız edebiliyor. Her şeyden önce gelen şeyin sağlık olduğunu ve gününüzü paylaştığınız kişilerin kıymetinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini kabulleneceğiniz etkiler altındasınız. Sağlık konusundaki kaygılar hastane başvurusu gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İletişim içinde olduğunuz yakınlar ve kardeşlerle ilişkiler öne çıksa da, öncelikleriniz devam ediyor. Zihinsel açıdan aktif ve canlı uğraşlara yöneliyorsunuz. Yeni düşünceler ve başkalarının dikkatini çekeceğiniz konuşmalar içindesiniz. Akşam saatlerine kadar bu şartları fırsata çevirebilirsiniz. Sonrasında ailevi sorumluluklar sizi kısıtlamaya başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak. İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Gerçekleştiği takdirde, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme, kapınızda bekliyor. Aile içindeki para tartışmaları, ciddiye alınmaya değer görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Yeni kararlar almaya ve yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed