Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Ailenizden aldığınız finansal destekler sizlere ekstra bazı sorumlulukları da beraberinde yüklemiş olabilir. Bu durum sizleri rahatsız etse de bazı şeylere katlanmanız gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz. Ancak yine de geleceğe ait finansal durumunuzda dengeyi çok iyi korumanız gerekmekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Bugünlerde kendinizle ilgili korkularınız var. Epeyce zamandır yaşadığınız gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz. Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getirmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Kartınız Yıkılan Kule... Duygusal bağlamda bugün gurur meselesi yaptığınız birçok ayrıntılar olabilir. Ancak dertleştiğiniz insanı doğru bulun ki sizi yanlış yönlendirmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an önce kurtulmanız gerekiyor. Yoğun bir rekabet ortamında çalışıyorsunuz. Deneyimleriniz, oyunu kuralına göre oynamayı size öğretmiş. Sabrınızla iş arkadaşlarınız arasında hayranlık uyandırıyorsunuz. Önerilere kapıları kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Artan sorumluluklar nedeni ile hareketli bir hafta başlıyor. Gerek iş gerekse ailevi konular arasında bazı mücadeleler öne çıkabilir. Planlarınız ilerletmek için daha fazla çaba göstermelisiniz. Ancak aileyi ilgilendiren konularda sizi hassas kılan duygusal sıkıntılar olacaktır. Başarıya odaklanmalı, yaratıcı yanlarınınız öne çıkarabilme şansını kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Nisan 2022)
İş ortamınızda size duyulan sevgi açıkça belli ediliyor. Birtakım kuşkularınız yersiz. Hedefleriniz arasına sıkıştırmaya çalıştığınız bir dileğiniz, bazı dayanışmalarla ön plana çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Maddi konularda dikkatli hareket etmeyi tercih edeceğiniz ve imkanlarınızı olumlu olarak kullanmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız ve bütçenizi dengelemeyi başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Nisan 2022)
Kendinizi yanlış anlaşılmış hissedebilirsiniz. Daha dikkatli olmakta fayda var. Karşınızdakini daha fazla dinlemelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed