Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Önemli bir rol üstlenmeyi düşündüğünüz girişimlerde, ilişkilerde veya iş birliklerinde olayları geciktirmeniz veya ertelemeniz aleyhinize sonuçlar doğurabilir. Bazı konuların artı ve eksilerini doğru hesaplamalı ve gereken kararları almalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerine kadar hareketli ve enerjiğiz. Enerjimizi kullanabileceğimiz işlerle ilgilenebiliriz. Günün geri kalanında ise, somut adımlar atabilir, gerçekçi yaklaşımlar içerisine girebilir, kararlarımızda daha mantıklı düşünmeye önem verebilir, konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça bizden büyük kişilerden fikir alabilir, yardımlarını isteyebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Hemen bugün bir toparlanma kararı alın. Biraz dağınık gidiyorsunuz. Bunalımınız fazla uzadı gibi. Biraz daha gerçekçi, objektif bakabilirseniz, hayata karşı duyduğunuz genel bezginliğin pek elle tutulur bir yanı olmadığını göreceksiniz. Siz bunu göremeyecek biri değilsiniz oysa. Sizde bir türlü duşa giremeyen girdikten sonra da oh çeken insanların cesaretsizliği var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Kartınız Yıldız... Her şey olumlu giderken tökezlemek istemiyor gibi bir haliniz var. Merak etmeyin, düşseniz bile sizi kaldıracak dostlarınız olduğu için çok şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bugün istediğiniz şartları sağlamak için uygun değil. Sürekli bir değişim içindesiniz. Tepkileriniz süregelen şartlarınızı olumsuz etkiliyor. Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Duygusal hayatınızda da bir başlayıp bir biten ilişkiler moralinizi bozabilir. İşinize konsatre olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Kültürel hayata dair yeniliklere ve gelişmelere açık durmaktasınız. Daha mantıklı yaklaştığınız değişik eğitim temaları, uzaklarla ilgili konular size yeni bir pencere açabilir. Bu arada işle ilgili seyahatler, başkalarıyla bir araya geleceğiniz zihinsel paylaşımlar artıyor. Sosyal çevrenizin hareketlendiği bu dönem, başkalarından alacağınız görüşler önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Önemli bir başarı yakalamak üzeresiniz. Doğru stratejiler geliştirmede üzerinize yok. lider yönünüzü tatmin edebileceksiniz. İş ilişkilerinde sıcakkanlı tavırlarla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Ama gereksiz yakınlıklardan kaçınmalı, kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bu aralar işinize fazla yatırım yaptınız ve çevreye çok borçlandınız. Ancak yakınlarınız size maddi konularda destek olacaklar ve yakın zamanda elinize beklediğinizden de çok para geçecek sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Bugün karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Yaşayacağınız aksilikler moralinizi bozmasın. İlerleyen günlerde planlarınızı hayata geçirecek fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed