Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın. Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
SEVGİLİNİZLE iyi vakit geçirebilirsiniz. Aşk yaşamınızda güzel gelişmeler var. Kararsızlıklar yaşayabilir ve işten uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün günlük işleriniz ya da sağlıkla ilgili bir konuda aile üzerinde baskı kurmaya kalkabilirsiniz. Israrcı ve ben dediysem yapılacak gibi tavırlara hiç gerek yok. Sadece varlığınız değil fikirleriniz de onlar için önemli. Sözünüzü dinleyecekler çünkü size değer veriyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Pek çok konuda daha fazla çaba gerekiyor. Son bir hamle ile eve ait planlarınızı ortaya koymalısınız. Güvenlik aradığınız bu dönem elinizdeki kaynaklar da değerlendirilmesi gereken bir konu olacak. Yuvada aldığınız sorumluluklar, aile ilgili değişimler sizi kısıtlayabilir. Özel hayatınızda mücadele içinde olduğunuz bu süreç kolay geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün kendinizi işinize yönlendirebilirsiniz. İşyerinizde rahat tutumunuz bazı insanların size saygı duymasına sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para durumunuzda bugün beklediğiniz gelişme gerçekleşmeyecek. Ufak tefek yapacağınız harcamalar toplamda büyük miktarlar tutabilir. Haftalık bütçenizi planlasanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Aşk ilişkiniz nazara, kem gözlere olmasa bile, birtakım çekimsizliklere çok elverişli. Dışardan sorun taşımamaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed