Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bir sorunun kalıcı olarak çözümlenmesi ya da günlük yaşamınıza dahil olan bir ağırlığın düzene sokulması gerekiyor. Bu da, yöntem, strateji, gün akışı veya taktiklerinizde çok önemli değişiklikler yapılması anlamına geliyor. Yabancılar, yurtdışı bağlantılı işler veya yabancı kökenli kişiler ya da seyahatler ve halkla ilişkiler tarzı konular ön plana çıkabilir. Felsefik, spiritüel, eğitimsel veya dini konularda lansman yapabilmek için güzel bir gün. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Kendiliğinden oluştuğun düşünüp sevindiğiniz oluşumların arkasında ummadığınız destekler var. Kurcalarsanız, birtakım kişilerle ilgili yeni tespitlere girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Sizin için hayli anlamlı olan bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Kartınız kutsal adam.... İşlerinizin yoğunluğunu göz ardı ederek başkalarının işlerine koşturmaktan hoşlanacaksınız. Kesinlikle sıradan işler hoşunuza gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Sevgilinizin son zamanlardaki değişikliğini, ilişkinizin geleceğine yönelik yeni geliştirdiğiniz söylemlere bağlıyorsunuz. Uzun vadeli beklentileriniz ona ürkütücü geliyor. Bir dostunuzun projesine destek veriyorsunuz. Çünkü buna ihtiyacı var. Maddi sıkıntılarınız aşmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bugün kendinizi oldukça rahat ifade edebileceksiniz. İletişim konularında başarılı olabilirsiniz. Dikkatleri üstünüze çekecek, gerek iş gerekse aşktan yana olumlu enerjileri toplayacaksınız. Çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Zihniniz çok açık olduğu için yaratıcılık gerektiren işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Biriktirme isteğiniz, hep istek olarak kalıyor. Elinize para geçtiğinde harcama dürtünüzü sınırlayabilmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde yapmayı düşündüğünüz bir teklif, ilgi çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2022)
Yalnız iş hayatınızdaki sorunları kendi başınıza çözmelisiniz. Aşırı alıngan tavırlar sergilemek yerine dişe diş mücadeleye hazırlanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed