Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Oldukça romantik ve hayalcisiniz. Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Bu duygusallığınız yüzünden çevrenize karşı her zamankinden daha ilgili ve yardım sever olacaksınız. Ama bu olumlu yönden çok olumsuz yönde de etkileyebilir, sonuçta olaylara karşı isteksiz olabilirsiniz. Bu da iş veriminizi düşürebilir. Toparlanın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Yoksa haklı bile olsanız karşınızdakiler size kırılacak, daha çok yalnız kalacaksınız. Bugün de beklediğiniz haberi alamayacaksınız. Öğleden sonra bir davet alacaksınız . Dost toplantılarından sıkılsanız bile konuşmak sizi rahatlatıyor. Sizden yaşça büyük bir insanın aklı başında konuşmaları ile biraz sakin bir gece geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Kartınız Yıldız... Her şey olumlu giderken tökezlemek istemiyor gibi bir haliniz var. Merak etmeyin, düşseniz bile sizi kaldıracak dostlarınız olduğu için çok şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Sevdiğiniz kişiyle birçok konuda anlaşamıyorsunuz.Ancak sabırlı olmalısınız.Mesleğinizle ilgili sizi rahatsızeden sorunu, iş arkadaşlarınızın desteğiyleçözebilirsiniz. Bugünlerde cömertliğiniz üzerinizde.Geleceğinizi düşünerek bu gereksiz harcamalarason vermelisiniz. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İş hayatına ait sorumluluklar altındasınız. Yeni fırsatlara açık olduğunuz görerek çok farklı hedeflere ilerlemekte, kararlı bir duruş sergilemekte fayda var. Kariyere yönelik kararlarınız, kazandığınız tecrübeler ilerleyen dönemde dikkat çekici şartlar getirecektir. Para durumunu zorlayan ödemeler,ı bütçenizi kısıtlayan gelişmelere dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2022)
İş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız vardı. Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmişti. Şimdi operasyonun ikinci kısmına geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Sevgilinizle ilgili olayları fazla büyütüyorsunuz. İlişkinizi çok fazla zorlamayın. İsteklerinizi anlatmakta güçlük çekebilir ve hiç beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.Karşınıza çıkacak iş fırsatlarını değerlendirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2022)
Bazı olumsuz özelliklerinizi ısrarla korumaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed