Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
İkili ilişkilerin, iş birliklerinin veya ortaklıkların zorlanabileceği günlerdesiniz. Bazı kişilerin dramatik tavırları paylaşımı zorlaştırabilir. İletişim kurmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz, ama aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından ilginç hoşluklar veya sürprizler de söz konusu olabilir. Yakın çevrenizden kişilerle(kardeş, kuzen, teyze, hala, komşu v.b) ilgili haberler söz konusu olabilir. Evinizi ya da gayrimenkul başlıklı konuları ilgilendiren olaylar sonuçlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Terazi burcunda meydana gelecek Ay Tutulması, ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar temasına dikkat çekiyor. Bugünlerde(+/- 15 gün), ilişki ve iş birliklerimizde ortaya çıkan olaylar veya aydınlanan durumlar ya da farkına vardığımız gerçekler, vermemiz gereken kararların ciddiyetini anlamamızı sağlayabilir, karar almaya zorlayabilir. Egolar çatışıyor. İyimserlikte ve kötümserlikte sınır tanımıyoruz. Bazı şeyleri geride bırakmamız gerektiğini anlıyoruz. Aslında uzlaşmacı olmak ve huzuru sağlamak istiyoruz, ama gerilim izin vermiyor olabilir. Birbirimizi kırmamak için çaba göstermemizde fayda var. Yaşananlar, 9 Mart ta yaşadığımız tutulmanın da etkisi ağırlıklı olarak aslında. Bugün yaşanacak tutulmanın genel ve burçlarınıza olan etkilerini 20 Mart Pazartesi günü uzun şekilde ele aldığım için kısaca ele aldım bugün. Detaylı yorumu Pazartesi yazımızda bulabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Sosyal hayatınızda gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ev ve iş yaşantınızda büyük bir yoğunluk yaşıyorsunuz. Yakınlarınızın maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz ama onları arayacak kadar da boş zaman bulamamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Bugün fiziksel zevkleriniz, aşkta yoğunlaşıyor. İyi bir spor yapma hevesindesiniz. Böyle devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Maddi birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte hareket etmelisiniz. Böylece zararın neresinden dönülse kârdır gerçeğini göreceksiniz. Yapacağınız uzun seyahatler size başarı ve bol kazanç getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Kendi kaynaklarınızı etkileyen değişim süreci içindesiniz. Borç alacak konuları yanında, ortaklaşa işlerin finansal yanı sizi temkinli olmaya zorlayacaktır. Bir yandan da kişisel açıdan yapabilecekleriniz para durumunuzu yakından ilgilendirecek. Aşırı risk taşıyan gelişmeler, sigorta ya da ödemeler konusunda daha akılcı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2023)
İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size her zaman yeni olanaklar sunuyor. Geleceğinizin çok parlak olduğunu siz de biliyorsunuz, herkes de farkında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Harcamalarda fazla ön plana çıkardığınız kişisel zevklerinizde bazı sınırlamalara yönelmenizde yarar olacak. Maddi konularda belirgin rahatlamalar içine gireceğiniz bir dönem. Kendinizi bazı ilişkilerinizde biraz zorlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Bugün yaşayacağınız bazı gerginlikleri kısa sürede aşmayı başaracaksınız ve sizin için olumlu olacak adımlar atabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed