Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bugün özel hayatınızda dengeli ve huzurlu bir gün yaşayabilirsiniz.Evli bir teraziyseniz eşinizle, birlikte olduğunuz biri varsa sevgilinizle uyum içinde kavgadan ve tartışmadan uzak tatlı saatler geçirebilirsiniz. Size verilen ama tutulmayan sözlerin, karşınızdaki insanın da elinde olmayan nedenlerden dolayı kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Kartınız Anahtar... Ev ortamında bir hayli şefkatli tam bir anaç kişilik içindesiniz. Bu durumda çevrenizden de saygı duyulan kişisiniz. Kendinizi ailenize adamanız taktir ediliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bir çok iş teklifiyle karşı karşıyasınız. Sizin için en kârlı ve prestijli olanı tercih etmelisiniz. Kafanızı toparlayıp kendinize biraz daha zaman ayrın. Maddi borçların önüne geçmek için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
İş ve para konularında daha önlemci ve dikkatlisiniz. Ortaklaşa bir konu üzerinden yeni kaynaklar öne çıkabilir. Ancak bütçenizi daha sağlam kılmak konusunda endişeler yaşamanız söz konusu. Gelir ve giderlerinizi yeniden hesaplamanız gerek. Gün ortasından sonra sizi hareketli zamanlar bekliyor. Düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bugünlerde etkilenmelere kapalı olmanız size yarar getirecek. Vermeniz gerekecek önemli kararlarda size engel olmak isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed