Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Yapısal düzenlemelerin belli yerlerinde bazı uyarlamalar ve düzeltmeler yapılması gerekebilir. Bazı fırsat ya da talepleri geri çevirmekte zorlanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün çok değişik etkilere maruz kalacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgili güzel olaylar yaşayacaksınız. hayatınızı daha iyi düzenleme olanaklarına sahip olacaksınız. İş ve sosyal hayatınızda yoğun uğraşlar içerisindesiniz. Bu uğraşlar içinde enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konulara gereğinden fazla zaman harcayabilirsiniz. Yine de yeni bazı şeyler öğrenerek, bu konularda büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Başkalarının kusurlarını uluorta dökmek yerine saklamayı tercih edin. Yarın bu durum size dönebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Sağlığınıza ciddi anlamda zarar veren ancak ne kadar isteseniz de bu zararı görmekte zorlandığınız bir alışkanlıktan kurtulmak için bir şansınız olabilir. Ancak öncelikle size hizmet getirmediğini kabul etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün belirsizlikler konusunda dikkatli olmalısınız. Sizi yoracak durumlar gözüküyor. Özellikle üstlerinizle olan ilişkilerinizde daha özenli ve sağduyulu davranmalısınız. Sizi tartışmaların içine çekmelerine izin vermeyin. Daha diplomatik davranmalı, dengeleri gözetmelisiniz. Çalışkanlığınız ve ılımlı yaklaşımlarınız size avantaj kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bazı konularda hissettiğiniz yalnızlık duygusu kalıcı değil. Bazı arkadaşlarınızı aşırı edilgen bulmanız, kırıcı tartışmaları getirebilir. Daha özenli yaklaşımlarla bir şeyleri düzeltebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Maddi konularda çeşitli zorluklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınız konusunda dikkatli olacaksınız. Maddi konularda yeni bir karar almaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2022)
Bugün bazı sağlık sorunları canınızı sıkabilir. İlaç kullanımına ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed