Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, partnerinizle buluşabilir veya sosyal planlar yapabilirsiniz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak görüşmeler, ziyaretler, seyahatler veya kendinizi nasıl şımartıyorsanız, o türde her şey hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar çok fazla bir işimizi halletmemiz mümkün olmayabilir. Dalgın, kararsız, uykusuz veya halsiz olabiliriz ya da kafa karışıklıkları veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Devamında daha somut ilerlemek mümkün olacaktır. Venüs’ün olumlu görünümü bugün de, ilişkilerimizi canlandırmamız, yenilenmememiz veya yeni kişilerle bir araya gelmemiz için bizi cesaretlendiriyor. İlişki, iş birlikleri veya yaratıcılık gerektiren işler açısından türlü hoşluklara açığız. Ancak, yarından itibaren netleşen olumsuz açılar da yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlayabilir. Dolayısıyla, şimdiden riskli işlerden uzak durmakta, acele kararlar almamakta, iddia ısrar veya ağızdan kaçan kelimeler türünde sıkıntılar yaşamamak için gayret göstermekte fayda var. Öfke kontrolü gereken günlere giriyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugün sabah saatlerinde çok keyifli olacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için büyük bir istek duyacaksınız. Gün ortasına doğru bir yakınızla zaman geçirebilir onun bazı dertlerini dinleyebilir ona fikir verebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyüklerinizi ziyaret etmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Bugün coşku dolu olmanız bulunduğunuz ortamla uyumlu. Sosyal faaliyetleriniz dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Sizi eğlendiren ve huzur veren insanlaraözel bir ilgi ve hayranlık duyabilirsiniz.Bu durum sizi duygusal karmaşayasürükleyebilir. Tercihlerinizinkalıcı ve ileriye dönük olmasında fayda var. Mesleğinizdekibaşarılarınızın devamı için verdiğinizgüveni korumaya gayret etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2022)
İş hayatının genel sorunları, iş yerinizdeki tüm çalışanlar üzerinde her haliyle gözleniyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyorsunuz, ama ışık göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Maddi konularda hesaplı davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınıza özellikle dikkat edeceksiniz ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2022)
Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed