Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Terfi, para ve güven duymak istediğiniz konular üzerinde önemli güzel gelişmeler yaşanabilecek. Kendinize güvenin ve ilerlemeyi tercih edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu esas olarak sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2017)
İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini haddinden fazla önemsiyorsunuz. Böyle yapmazsanız özgüveniniz açısından daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Maddi konulardaki tutarlılığınız bitiyor gibi. Biraz daha kontrollü olmanız gerekiyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Duygusal anlamda cesaretli biri olduğunuz söylenemez. Sizden beklenen adımı her nedense bir türlü atamıyorsunuz. Yaşınıza göre giyinmeye özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Ay burcunuzda yerini alıyor. Artık sizi bağlayan belirsizliklerden uzaklaşıyorsunuz. Kişisel projelerin hız kazanacağı bu dönem eve odaklı planlarınız üzerinde durabilirsiniz. Sosyal ilişkilerin ve yaratıcı konuların getirdiği keyifler ise sizi canlı tutmaya yetecek. Özellikle sizi geliştiren yolculukların öne çıkacağı gelişmeler var. Ortaklaşa işler sizi duygusal çatışmalara götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Bir çıkış arayışınız bugünlerde netice verebilir. Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızdaki nedenlerin içinde az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor. Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Kasım 2017)
Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Girişken biri olmanıza rağmen, bazı durumlarda çekingenleşiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed