Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Destek olmak isteyen kişilere izin vermenizde fayda var. Size yardımcı olmak, asistanlık yapmak isteyen kişiler olabilir ve sonunda takdir görebilirsiniz. İstediklerinizi almanız için gerekli herşeye sahipsiniz. Daha azıyla yetinmemeli ve kendi yolunuzdan ilerlediğiniz için sizi suçlu hissettirmeye çalışan kişilere ödün vermemelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Bugün aile ortamınızda beklenmedik gelişmeler olacak, yeni sorunlar akşama kadar sizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki kulağınıza gelecek konuşmalar, çeşitli kuruntulara kapılmanıza yol açacak. Çok sevdiğiniz bir insanın sağlık sorunları da sizi üzmeye devam ediyor. Ama yakın zamanda gelecek iyi haberler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Sevecensiniz ancakpartnerinizin artık sizisıkmaya başladığınıdüşünüyorsunuz. Amaher şeye inat keyfiniz son derece yerinde
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Bugün her ne kadar sizin için zorlayıcı da olsa iş birliği yapabiliyor olmalısınız. Özellikle eşinize karşı direten tavırlardan zarar görebilirsiniz. Ortak hareket etmek zorunda değilsiniz. Onun aldığı kararlara saygı duyun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Herkes suskun dururken sivrilik yapmanız zarar getirebilir. Bir yetkilinin yetersizliğinin, boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Beklenmedik bir telefon konuşması sizin yüzünüzü güldürebilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak. Güçlü olmanız ve parayla ilgili kararlarınıza siki sıkıya bağlı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Nisan 2023)
Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Sabırlı olmanızda fayda var. Çevrenizdeki insanlara karşı daha hassas davranmanız gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed