Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yakın ilişkilerinizde ciddi davranabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinizi aşk ve iş hayatınız arasında sıkışmış hissedebilir ve bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aile yaşantınız ve güvenliğinizde geçmişten kaynaklanan problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni atılımlar gündemde. Bir kaç işi bir arada götürmek zorundasınız. Yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Eşinizle ilgilenmeniz gereken dahadoğrusu onunla birlikte geçirilenvakitten mutlu olacağınız birgündesiniz. Sizin için sürpriz birseyahat planı yapabilir. Gün içinde kaçamak birgezi bile olabilir. Eğer iş ortaklığınızda yeni bir adımsöz konusu ise görüşmeler çok verimli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Ay burcunuzda size çekici olma şansı getiriyor. Ancak bir yandan da aşırı cesaret göstereceğiniz konulara temkinli yaklaşmalısınız. İkna edici olabilirsiniz fakat, ilişkilere olan yaklaşımınız size olumsuz sonuçlar getirebilir. Yeni başlangıçlarınız konusunda daha kararlı olacaksınız. Atacağınız adımlara dikkat etmeniz engelleri aşabileceğini gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kısa vadeli yatırımlarınız imdadınıza yetişebilir. Uzun vadeli yatırımlar içinse mutlaka bu alanda bilgisi olan ve güvenebileceğiniz birisine danışın. Elinize henüz geçmemiş paralara ise bel bağlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde iş yaşamınızda yeni oluşumlara açık olmalısınız. Tutucu davranışlar olası fırsatları tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed