Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Eğlenceye zaman ayırmanızın veya farklı şeyler denemek için bazı konularda ufak tefek değişiklikler yapmanızın size veya üzerinde çalıştığınız işlere bir zararı dokunmayacaktır. Herkesin biraz eğlenmeye ihtiyacı vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Bugün oldukça hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bu hareketlilik bugünden itibaren tüm hayatınızı değiştirecek. Çeşitli konularda hayatınızda da değişiklikler söz konusu. Ailenizden birinin size karşı yapacağı hakarete bile aldırmayacak onunla güzel ve yararlı bir konuşma yapacaksınız. İnsanları şaşırtmaya başladınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniztartışmalara oldukça yatkın. Oysaiçinizden bir hayli samimiyet geçiriyorve dostlarınıza açık davranıyorsunuz.Kendinize her zaman güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Keyif alacağınız seyahatler, arkadaşlarlabir arada yapacağınızetkinlikler, mantık ve zeka kullanarakyapacağınız hobiler, aşk veromantizm konuları için, çocuğunuzlageçireceğiniz eğlencelisaatler için elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Sizi oyalayan pek çok iş öne çıkıyor. Tamamlanması gereken konuları getirdiği ağırlık ile planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Zira fedakarlık etmek bugün size düşecek. Ancak yaratıcı yanlarınızla işte verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sizi zayıf düşürecek şartlara dikkat etmelisiniz. Sağlığınızı zorlayan gelişmeler karşısında kendinize özen göstermeniz lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2021)
İş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkileyen bir geçimsizliğiniz var. Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2021)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Gün içindeki harcamalar Yengeç burcu için pek hayırlı görünmüyor. Özellikle büyük miktarlarda paraları bir yerlere bağlamamaya dikkat edin. Borç istemeyin, isteyene de vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2021)
Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Yeni insanlarla tanışmak açısından olumlu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed