Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (4 Ekim 2013)
Sizden istenilen şeyler ve sizin sunabilecekleriniz arasında büyük mesafe var. Gerilime izin vermeden olaylara yumuşak başlı ve mizahi şekilde yaklaşmayı deneyin. Bazı konularda liderliği ele almanız gerekebilir. Değişimi hoş karşılamakta zorlanabilirsiniz, ama kaçınılmaz şeyler için hazırlıklı olmak ve uyum sağlamak işleri her zaman yoluna koyar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (4 Ekim 2013)
Önemli konularda dostlarınızın desteğini alabilir ve sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Yeni çevrelerle ilişkilerinizin güçlenebileceği ve bağlantılarınızda hızlı gelişmeler gözleyebileceğiniz bir gün. Kültürel faaliyetlere katılmak ve değişik ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Eğitim konularında ilerlemeler kaydedebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (4 Ekim 2013)
Duygusal bir dönem geçiriyorsunuz. En ufak şeyler bile sinirinizi bozabiliyor. Partnerinizle aranızdaki uyum insanları kıskandırıyor. Fakat küçük bir çatlak çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (4 Ekim 2013)
İsyan eden, her sözünüze bir karşılık bulup muhalefet eden insanlar enerjinizi düşürebilir. Oyuna gelip siz de sürekli negatifi görmeye çalışan bir tutum sergilerseniz bir süre sonra ne için inatlaştığınızı bile unutabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (4 Ekim 2013)
Ay burcunuzda yerini alırken pek çok konuda öne çıkma arzusu duymaktasınız. İlişkilerde adapte olduğunuz yenilenmeleri zedeleyecek adımlardan kaçınmaya çalışın. Ãœzerinde çalıştığınız yeni hedefleri tekrar güzden geçirmek ve acele etmemek gerekecek. Kariyer hayatında fırsatların başlayacağı bu dönemi istikrarlı geçirmeli, şanslı zamanlara hazırlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (4 Ekim 2013)
Ay, kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabileceğinize işaret ediyor. Kendinize güvenle hareket etmek meslek yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla sorumluluk ve yönetim konularında tartışmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (4 Ekim 2013)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (4 Ekim 2013)
Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve olumlu kararlar alabileceğiniz bir gün. Bazı akrabalarınız maddi konularda destek olabilir. Kuracağınız olumlu iletişim, sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (4 Ekim 2013)
Karşılaşacağınız sorunlar sizi oldukça gergin ve huzursuz kılabilir. Motivasyonlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142267 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed