Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Ekip çalışmalarının istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız, şikayet ve eleştirileri bir kenara bırakmalısınız. Özellikle, bazı iş ya da konuların nasıl ilerleyeceği konusunda fikir sahibiyseniz, yakında ön plana çıkabilir ve göz doldurabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Kartınız Meditasyon... Büyük bir karmaşanın içindesiniz. Bu karmaşadan nasıl çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Maddi konularda özellikle sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Risk almayı seviyor, deli dolu maceralara kürek çekmeye devam ediyorsunuz. Hareketli yaşam tarzınız yüzünden size ayak uyduramayan insanlarla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yeni kararlar verdiğiniz bir dönemdesiniz. Sadece kendiniz için değil, yakın çevrenizle ilgili konularla yakından ilgilenmeniz gerekecek. Ağırlaşan sorumluluklar karşısında biraz dikkatli olmalısınız. Güvenlikle ilgili devam eden sorunlar ise sizi oldukça geriyor. Bu günlerde kendinize karşı özenli olmanızda yarar var. Zira işle ilgili konular ayrı bir zorlu kaynağı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunmaya elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Dengeleri yerli yerine oturtmakta güçlük çekiyorsunuz. Parayla ilişkinizde daha gerçekçi olabilirsiniz. Bugünkü koşullar sergilediğiniz rahatlığa hiç elverişli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yakın ilişkilerde ve eğitimde verimli ve başarılı bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız beklenmedik engellemelerle de karşılaşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed