Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Ayrıntı diyerek kenara attığınız birçok şeyi, sonradan ele almanız gerekecek. Bugün bunun çok çarpıcı bir örneğini yaşayabilirsiniz. Sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerjik biri olduğunuz izlenimi veriyor. Bunun bir kısmının oyun olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Karamsarlık arada bir sizin de hakkınız olabilir. İçe kapanık yanlarınızı gizlemeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Sevdiklerinize karşı dikkatliVe tedbirli davranışlarınızonlara değer verdiğinizigösteriyor.Onun da sizisevdiğinden kuşkunuzolmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Evin uslu ve söz dinleyen çocuğurolünü üstlenebilirsiniz. Sizdenbunu bekliyorlar belki de ancakher şeye “evet” diyen bu tavırlaryakın akrabalarınızın sizi yanlıştanımasına ve isteklerinizi görememelerineneden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Dünden bu yana hızlı hareket ederek çok şey başardınız. Ancak ailenin ve baba ile ilgili uğraşların size yeni sorunlar taşıdığı söylenebilir. Bugün hızlı alınan kararlar ve bazı baskılar yorucu çalışmalara işaret etmekte. Ani tepkilerden kaçınmalı, yakınlarla ilişkilerde olup bitenlere bakmalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar konusunda önemli kararlar arifesindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven önümüzdeki günlerde iyice pekişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal konularda sıkıntılı bir döneme girdiniz fakat bu olaya soğukkanlı yaklaşırsanız bu sorunlardan başarılı bir biçimde kurtulmanız mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size çok içten duygularla yaklaşmaya çalışan biri var. Onun geçmişteki bazı hatalarını abartarak ele almanız, bu yakınlaşma niyetini yok edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed