Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir Teraziyseniz bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır fakat çocuklarla ilgili bazı maddi fedakarlıklara da katlanmanız gerekebilir. Eğer siz okul çağında olan bir Teraziyseniz bu dönem önemli çalışmalar yapmanız ve disiplin göstermeniz gereken bir devreye giriyorsunuz. Konularında son derece bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Çok alakasız bir konuda sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenler var. Bu konuda etkilenmeye çok yatkın duruyorsunuz. Yakında içinizde biriken bir özlemi gidereceksiniz. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir. Çok özel bir hedefinize bu günler içinde ilk adımı atmak üzeresiniz. Ama bunun farkına varmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Her konunun detaylarınatakılıyor, adeta detaylardaboğuluyorsunuz. Sizler birazanı yaşamalısınız ziraözellikle de geçmişte takılıpkalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Başarılı olmanız için size doping etkisi yapacak etkenleri iyi kullanarak hedefinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Ortak projelerde daha titiz bir etüt çalışması yaparak ileride oluşabilecek hayal kırıklıklarının önüne geçebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi işleriniz sebebiyle ihmal etmeniz gerginliğe sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Sizi bağlayan ve fedakarlık yapmaya zorlayan şartlar var. İçinize kapanmamalı, üstesinden gelebileceğiniz konulara odaklanmalısınız. Öncelikle geçmişe ait alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekecek. Bu dönem hayatı gerçekçi algılamanız ve sorumluluk almanız çok işinize yarayacaktır. İçinizdeki sese daha fazla kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşten çok iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün. İyi niyetleri iyi gözlemlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Parasal konularda aldığınız önlemler sayesinde bir miktar para biriktirmeyi başardınız. Bugün birikimlerinizin bir kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bu hafta çekişmelerden uzak durmanızda yarar var. Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed